Okulumuzda yıl içerisinde  çocukların yaş dönemlerine uygun olarak hazırlanmış branş ders programları bulunmaktadır ve haftanın belli gün ve saatlerinde bu dersler işlenmektedir.

Alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimiz eşliğinde, eğitim programımızla paralel olarak yürütülen branş derslerimiz:

İNGİLİZCE: Okulumuzda İkinci bir dilin kazanımının önemi doğrultusunda İngilizce  öğretmenimiz eşliğinde haftanın belirli günleri çocuklarımız bu dili aksanıyla öğrenirken eğleniyor.

DEĞERLER EĞİTİMİ: Sevgi,saygı,yardımlaşma,çevreye duyarlı birey olma vs.

MODERN DANS: Çocukların, ritim ve hareketleri birleştirerek enerjilerini keyifle boşaltmalarına katkı sağlar.

DRAMA (Yaratıcı Drama, Kukla): Yaşayarak öğrenme, aktif katılım ve sınırsız üretim drama dersleriyle daha özgün hale geliyor.

MÜZİK EĞİTİMİ: Ritmin büyüsü, çocuklarımızın zengin dünyasıyla birleşince, birbirinden güzel seslerin yankılandığı bir okula dönüşüyoruz.

HALK OYUNLARI: Alanında uzman öğretmenlerimizle çocukların duru, düzenli nefes alıp verebilme aynı anda arkadaşlarıyla koordine şekilde çalışmayı öğrenme ve kaba motor hareketlerinin gelişimini destekleyici haftanın belirli gün ve saatlerinde bu derslerimiz verilmektedir.

SATRANÇ: Zihinsel ve mantıksal gücünü doğru yerde doğru ölçüde kullanabilen satranç oyuncuları yetiştirmek için haftanın belirli günlerinde çocuklarımıza satranç dersleri verilir.