Altın Pusula Anaokulu Çocuklarımız her ihtiyaç duyduğunda gerekli psikolojik desteği vermeye hazır, velilerimize çocuk gelişimi ve davranış biliminin öğretilerini gerek duyulan zamanlarda yapacağı görüşmeler çerçevesinde onlara bildirecek yetkinliğe sahip bir bakış açısına sahibiz. Aynı zamanda velilerimize her gün gerek çocuklarının gün içinde yaptıklarını takip edebilecekleri gerekse önemli bilgileri öğretmen, okul ve aile arasında kolaylıkla paylaşılacak alanları içeren günlük iletişim defterleri verilmektedir.

Çocuklarımızın güvenliğini en ön planda tutup onların güvenli bir ortamda sağlıklı bir gelişim gösterebilmeleri için gerekli güvenlik sertifikalarını almaya hak kazanan okulumuz, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde eğitimini sürdürmektedir.

Altın Pusula Anaokulunda bulunan her sınıfında 360 derece görüş açısına sahip kayıt yapabilen kamera sistemi mevcuttur , çocuklarımız okulumuzda geçirdikleri zaman boyunca yetkili personel tarafından takip edilir , pisikoloğumuz bazı zamanlarda bu gözlemlere katılır. Aynı zamanda okul bahçemiz ve okulumuzun çevresi güvenlik kameraları ile izlenmekte olup kurumumuzda Paradox Güvenlik sistemleri Kullanılmaktadır.

Okulumuz 430 m2 üzerine kurulu olup bunun 250 m2 si kapalı alan 180 m2 si bahçe alanımızdır.Bahçemiz her türlü eğlence aktivitelerinin ve eğitim çalışmalarının yapılabileceği yetiye sahiptir.

Dinamik ve idealist ilkesiyle yeni nesillerin aileden sonraki ikinci yuvaları olma hedefinde olup karşılıklı güven eşliğinde çocuklarımıza mutlu bir yuva sunuyoruz.